Montaż klimatyzacji

Zainteresowanych klientów prosimy o kontakt pod nr. 881-780-780, 883-780-780 w celu zgłoszenia zakupu urządzenia i chęci montażu. W ciągu 2 dni roboczych od zgłoszenia ustalimy szczegóły montażu oraz termin wizyty.

Zawartość zestawu:

Klimatyzator czyli jednostka zewnętrzna i wewnętrzna, pilot, baterie, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, rury miedziane w otulinie termoizolacyjnej, okablowanie sterujące, uchwyt ścienny do montażu agregatu, wąż lub rura do skroplin 3mb, kabel zasilający.

Zakres usług w ramach montażu:

Termin realizacji:

Gotowość do rozpoczęcia montażu do 14 dni roboczych od momentu zarejestrowania zgłoszenia. Potwierdzenie minimalnych zdolności montażowych zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Instalacja:

Długość instalacji do 15mb pomiędzy jednostką sterującą, a agregatem. Montaż jednostki zewnętrznej – naścienny – wysokość do 3m. Jedno przebicie przez ścianę, max. Grubość ściany do 60 cm, rury miedziane w otulinie termoizolacyjnej, okablowanie sterujące, zasilanie elektryczne do gniazdka do 3mb od jednostki przewodem elektrycznym w białej izolacji PCV. Grawitacyjne odprowadzanie skroplin na zewnątrz budynku. Wykonanie próżni w układzie freonowym. Napełnienie czynnikiem chłodniczym.

Instruktaż i zastrzeżenia:

Próbne uruchomienie wraz z pomiarem parametrów pracy urządzenia. Instruktaż obsługi klimatyzatora.

W przypadku utrudnień które uniemożliwiają montaż zastrzegamy prawo do odstąpienia wykonania usługi. Podane parametry są przykładowe i mogą ulec zmianie.