• Klimatyzator LG S12EW

Klimatyzator LG S12 EW, R32, WiFi, Inverter, na czynnik chłodniczy R32 o mocy chłodzenia i grzania 3500W (nawet do 4kW chłodzenia i 5 kW grzania) - schłodzi i ogrzeje pomieszczenia ok. 40 m2 do nawet 50m2 W skład zestawu wchodzi: - komplet jednostka zewnętrzna + jednostka wewnętrzna, - pilot, - instrukcja obsługi w j. polskim

Brak towaru
2460.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
brak ocen
Ilość w opakowaniu 2 szt.
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 40 kg
Zostaw telefon

Błyskawiczna konfiguracja — Comfort Air

Ta funkcja ustawia łopatki klimatyzatora w ustalonej pozycji tak, aby powietrze z nadmuchu nie było skierowane bezpośrednio na osoby znajdujące się w pomieszczeniu.

Szybka i łatwa instalacja

Klimatyzatory LG można szybko i łatwo zainstalować w każdym pomieszczeniu. Redukcja liczby osób i ilości czasu potrzebnych do zainstalowania klimatyzatora pozwala na instalację większej ilości urządzeń w tym samym czasie.

Unikalne cechy

  • Filtr podwójna ochrona: Filtr wyłapuje drobiny kurzu o rozmiarze powyżej 10 ㎛.
  • Szybkie nagrzewanie: Funkcja Auto Swing reguluje przepływ powietrza w czterech kierunkach zależnie od warunków panujących w otoczeniu oraz umożliwia ewentualne szybkie nagrzewanie pomieszczeń.
  • Automatyczne oczyszczanie: Funkcja automatycznego oczyszczania uniemożliwia gromadzenie się bakterii i pleśni na wymienniku ciepła, zapewniając przyjemniejsze i bardziej komfortowe warunki.
  • Gold Fin: Technologia The Gold Fin™ lepiej zabezpiecza powierzchnie przed korozją i wydłuża żywotność wymiennika ciepła.
  • WiFi - sterowanie klimatyzatorem przez aplikację w telefonie

Kompaktowa budowa

Kompaktowa budowa klimatyzatora LG, ułatwia instalację urządzenia w pomieszczeniu. Wysuwany filtr pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie. Wyświetlacz na panelu frontowym umożliwia sprawdzenie zużycia energii.

Niski poziom hałasu

Przez zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

Zapanuj nad zużyciem energii w swoim domu

Za pomocą przycisku LG Active Energy Control możesz wybrać jedną z trzech funkcji oszczędzania energii (80%, 60%, 40%). Wystarczy jedno naciśnięcie, aby zmienić moc chłodzenia i zmniejszyć zużycie energii.

Oszczędność energii

Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto sprężarka inwerterowa pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki.

Szybkie chłodzenie

Technologia LG Dual Inverter dzięki trybowi wysokiej wydajności pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia oraz większy zasięg strugi zimnego powietrza nawiewanego przez klimatyzator.

W związku z wprowadzeniem ustawy z dnia 15 maja 2015 wraz z rozp. do zakupu urządzenia zawierającego fluorowane gazy cieplarniane, dbając o czystość naszej planety których wymaga ustawa, wymagamy dotrzymania następujących warunków:

Osoba prywatna – jest zobowiązany przesłać poświadczenie iż urządzenie zostanie zamontowane przez firmę lub instalatora z odpowiednimi uprawnieniami F-GAZ lub złożyć oświadczenie iż nabywa urządzenie do dalszej odsprzedaży.

Firma - jest zobowiązana przedstawić poświadczenie iż urządzenie zostanie zamontowane przez firmę posiadająca certyfikat UDT F-GAZ lub złożyć oświadczenie iż nabywa urządzenie do dalszej odsprzedaży.

Po dokonaniu zakupu prosimy o kontakt oraz odesłanie wypełnionego dokumentu (oświadczenie o dalszej odsprzedaży lub o posiadaniu umowy na montaż) który zostanie przesłany po zakupie.

UWAGA! Stawka VAT jest niższa z montażem (zamiast 23% wynosi 8%).

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie